Skip to content Skip to footer

Hotel Angels Garden’ın taş evleri, Misafirlerine her mevsimde benzersiz bir konaklama deneyimi sağlar. Her biri 16 metrekare genişliğinde olan bu taş evler, doğal taşın sağladığı otantik ve sıcak atmosferi günümüzün modern imkanlarıyla harmanlıyor.

Taş evler; taş yapısı sayesinde, evler kış aylarında sıcak ve samimi bir sığınak, yaz aylarında ise serin ve ferah bir kaçış yeri olma özelliği gösterir. Her ev, rahat ve kaliteli bir uyku deneyimi için tasarlanmış bir çift kişilik yatakla donatılmıştır. 

16 m2

Klima

Duş & WC

1-2 Kişilik

Taş Ev- Angels Garden Hotel
Taş Ev- Angels Garden Hotel
Angels Garden Hotel

Evlerin içinde kışın ısınmanız, yazın da serinlemeniz için klima bulunmaktadır. Şık ve işlevsel bir şekilde tasarlanmış özel WC ve duş alanları, günlük bakım rutinlerinizi keyifli bir deneyime dönüştürür. Misafirlerimizin konforunu ön planda tutarak, 24 saat sıcak su imkanı sunuyoruz, böylece her zaman rahat bir duş alabilir veya gevşeyebilirsiniz.

Bu taş evler, doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir tatil arayışında olan çiftler için idealdir. Hotel Angels Garden’ın taş evleri, mevsimlere göre değişen sıcaklık koşullarında bile tarihi dokunun sıcaklığını ve modern yaşamın rahatlığını birleştirerek, unutulmaz bir konaklama deneyimi vaat ediyor.

Olympos Angels Garden Hotel

Rezervasyon

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İlk tercihiniz müsait değilse alternatif tarihlerle ilgileniyor musunuz?